A hazai vereséget követően idegenben, a csoport egyik legjobb csapatának az otthonában, Gödöllőn próbálta kiköszörülni a csorbát a Strandépítők legénysége.

A mérkőzés elején még tudták tartani a lépést a Gödöllővel a tarjániak, de rövid időn belül kiderült, hogy sikerült a múlt heti hazai formát átmentve, azt sok hibával tarkított játékot nyújtani, amit a hazaiak gyors gólokkal büntettek, és a szünetre jelentős előnyt szereztek. A második játékrész első felében nem változott a játék képe, a Strandépítők továbbra is, sok hibával játszott, a hazaiak fokozatosan növelték az előnyüket. A játékrész második felében a Gödöllő a nagy különbség birtokában, kissé kiengedett, a Strandépítők ezt kihasználva csökkenteni tudta a különbséget, de így is, nem várt, nagyobb különbségű vereségbe futottak bele, az ez évi bajnokságban, eddig nyújtott leggyengébb teljesítményét produkálva.

Bártfai Ferenc: -- "Előző heti gyenge teljesítményünket sikerült felül múlni, mind a támadásunk, mind a védekezésünk szétesett. Dolgozunk tovább, hogy ki tudjunk jönni a gödörből."

Junior: 34 – 13.

Kézilabda NBII, északi csoport, férfiak, 15. forduló

Gödöllői KSE – Salgótarjáni Strandépítők KC 29 – 21 (17 – 8)

Gödöllő Egyetemi Sportcsarnok 50 néző
Vezette: Kuklis Pál, Mazzag István.

Salgótarjáni Strandépítők KC:

Fodor – Rácz, Puruczki 1, Konkoly 2, Lőrik 3, Ponyi 2, Gyetvai 4,
Csere: Varga kapus, Toarniczky 3, Vurom 2, Fábián 2, Dénes 1, Juhász 1, Bensouici, Horváth M., Nagy.
Edző: Bártfai Ferenc

Gödöllői KSE legjobb góldobói: Kocsis 8, Széles 5, Bátori 4.

Hétméteres: 1/1, illetve 3/0. Kiállítás: 12 perc, illetve 8 perc.

Az eredmény alakulása:
4. perc: 3 – 2, 14. perc: 10 – 3, 20. perc: 15 – 5, 27. perc: 17 – 7. 35. perc: 21 – 10, 42. perc: 24 – 12, 49. perc: 28 – 15, 54. perc: 29 – 17, 57. perc: 29 – 20.