A balsikeres tavaszi eredmények súlyával pályára lépő Strandépítők jól kezdte a mérkőzést, a javítás jegyében.

Az első tízpercben Toarniczky, Rácz, Konkoly találataival válaszoltak a fővárosiak találataira 11. percben 5 – 5. A hazaiak is nagy lendülettel játszottak, az átlövök ellen nem találták az ellenszert a vendégek, akik két három gólos előnyre tettek szert a játékrész közepére. A tarjániak is nagy akarással küzdöttek, több labdát eladtak, de szerencséjük sem volt, mert többször a kapufát találták el, amiről a játékszer nem kapuba, hanem a mezőnybe pattant vissza, amiből, a fővárosi gárda gyors leindításokat vezetve gólokat ért el, és tartották a megszerzett előnyüket. A második játékrész elején fej – fej mellet haladtak a csapatok 21 – 20 a 38. percben. A folytatásban az első játékrész forgatókönyve alapján zajlott a játék, amiben, hazaiak, kihasználták a Strandépítők, hibáit és magabiztosan tartották az előnyüket, és nyerték meg a mérkőzést.

Bártfai Ferenc: -- Védekezésünk összeomlott, támadásunkban pedig nem sikerült a technikai hibákat minimálisra csökkenteni emiatt ismét vereséget szenvedtünk. Visszacsúsztunk a tabella második felére, de a mezőny nagyon szoros, így második hely még bőven elérhető lehet, amiért küzdeni fogunk.

Junior: 39 – 28

Kézilabda NBII, északi csoport férfiak, 17. forduló

Rév-Csanádi – Salgótarjáni Strandépítők KC 36 – 31 (16 – 15)

Budapest Elektromos csarnok Népfürdő út 50 néző
Vezette: Buza Bence, Cseszregi Bence.

Salgótarjáni Strandépítők KC:
Varga – Dénes, Toarniczky 2, Rácz 2, Ponyi 2, Konkoly 4, Gyetvai 9/4,
Csere: Fodor, Horváth D. kapusok, Hajdú 10, Juhász 1, Vurom 1, Bensouici, Fábián, Puruczki.
Edző: Bártfai Ferenc
Rév-Csanádi legjobb góllövői: Széles 12/3, Fekete Z. 7, Fekete N. 5, Gaál 5.

Hétméteres: 3/3, illetve 5/4. Kiállítás: 6 perc, illetve 12 perc.
Az eredmény alakulása:
4. perc: 2 – 3, 11. perc. 5 – 5, 16. perc: 9 – 7, 23. perc: 12 – 9, 27. perc: 15 – 13. 36. perc: 19 – 18, 41. perc: 23 – 21, 49. perc: 29 – 24, 55. perc: 33 – 28, 58. perc: 33 – 30.