A több alap emberét nélkülöző Strandépítők legénysége, az első játékrészben egyenlő ellenfele volt az élmezőnybe tanyázó Budakalásznak, kis szerencsével akár szorosabb is lehetett volna az első félidő.

A második játékrész elején szinte az öltözőben maradt a Strandépítők legénysége, a hazaiak az első tizenegy percet 8 – 0 hozták le, amivel eldöntötték a mérkőzés kimenetelét. A folytatásban nagyon hősiesen küzdött a Strandépítők, de ez csak a különbség szinten tartására volt elegendő.

Bártfai Ferenc: -- Sajnos nem sikerült a bravúr a Budakalász otthonában. Az első félidőben viszonylag jól tartottuk magunkat, ám a második félidő első 10 percében nem sikerült gólt szereznünk és ellenfelünk meglépett. A játékrész utolsó szakaszában csak az eredményt tudtuk kozmetikázni.

Junior: 15 – 46.

Kézilabda NBII, északi csoport férfiak, 19. forduló

Budakalászi SC – Salgótarjáni Strandépítők KC 30 – 20 (14 – 10)

Szentendre Móricz Zsigmond Gimnázium Torna terme Kálvária utca 50 néző
Vezette: Horváth Zoltán, Simó András.

Salgótarjáni Strandépítők KC:
Varga – Dénes 2, Rácz 3, Ponyi, Vurom 2, Konkoly 4, Gyetvai 6/3,
Csere: Horváth D., Kuti kapusok, Puruczki 2, Fábián 1, Bensouici, Horváth M., Juhász, Nagy. Edző: Bártfai Ferenc
Budakalászi SC legjobb góldobói: Hajdú 7/2, Fritz 5, Tatai 5,

Hétméteres: 3/2, illetve 4/3. Kiállítás: 8 perc + kizárás Szaka László piros lappal az 51. percben, illetve 14 perc.
Az eredmény alakulása:
6. perc: 3 – 3, 11. perc: 4 – 5, 20. perc: 10 – 6, 23. perc: 11 – 8, 27. perc: 13 – 9. 41. perc: 22 – 10, 46. perc: 26 – 14, 50. perc: 27 – 14, 56. perc: 28 – 18.